Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Xenon slim ballast 35W 933 (Trafo)
продажба
рејтинг
750 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola TK501
FM трансмитер на 12/24 волти и дисплеј, без внатрешна меморија
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola TK201
продажба
рејтинг

Детали
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola TK301 black
продажба
рејтинг

Детали

FM transmiter za vo kola TK301 white
продажба
рејтинг

Детали
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Xenon slim ballast 35W R8 (Trafo)
продажба
рејтинг
900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola 858 black
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola 858 white
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

FM transmiter za vo kola 956 black
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе