Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Android TV BOX H9-X3 4GB RAM / 64GB ROM

Цена
3.700 ден. /парче
Опис
Software
OS VERSION Android 9.0
 
PRODUCT TYPE TV Boxes
Microprocessors
CPU CORES Quad -core
CPU ARCHITECTURE ARM Cortex A55
MICROPROCESSOR MODEL Amlogic S905X3
 
COLOR Black
Connectivity
BLUETOOTH 4.0
EXPANSION SLOTS microSD
HDMI VERSION 2.1
PORTS USB 2.0, USB 3.0, AV, Optical, RJ45, HDMI 2.1, DC 5V
USB ON-THE-GO (OTG) Yes
USB PORT TYPE Type A
USB VERSION USB 2.0, USB 3.0
WIFI 802.11 a/b/g/n/ac
Hardware
GPU Mali-G31
RAM 4GB
RAM TYPE DDR3
Power & Batteries
PLUG TYPE EU
POWER ADAPTER INCLUDED Yes
Specifications
STORAGE 64GB
Storage
MAXIMUM EXPANSION MEMORY 128GB
User Interface
LANGUAGES Multiple Languages
Package
   
PACKAGE CONTENTS 1*TV Box, 1*Remote Control, 1*EU Plug Power Adapter, 1*HDMI Cable, 1*User Manual
Dimensionsus | metric
DEPTH 107 mm
HEIGHT 18 mm
WIDTH 107 mm
PRODUCT WEIGHT 109 g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPhone 7 plus/ iPhone 8 plus Silicone Original light blue
400 ден.
Futrola Samsung Note 9/ N960F Silicone Original red
400 ден.
Anycast M100 2.4G 4K (WiFi Display Receiver)
1.600 ден.
Penkalce Samsung N960 Galaxy Note 9 brown
500 ден.
Popsocket FORTNITE blue
150 ден.
Futrola iPhone X/ iPhone XS Silicone Original mint
400 ден.
Popsocket BATTLEGROUNDS
150 ден.
Android TV BOX H40 4GB RAM / 64GB ROM
3.500 ден.
Tempered glass za Xiaomi Mi 9T/ Redmi K20 Mocoll 3D black
600 ден.