Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Alarm SET za IP Kameri C5

Цена
2.700 ден. /парче
Опис

 

set include:
-door sensor, infrared alarm, intelligent electrical outlet, , intelligent expander ,door bell                                                                                                                                                           
 

how to use:
put the intelligent expander in the USB interface with our products usb port, the camera power on and connect with the wifi,the alarm adding by scan the QR code directly (note: intelligent alarm set with our product 18Y is a private agreement , it is recommended to use our smart home alarm set, wireless distance is farther

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Canta za laptop M4 15.6" black
450 ден.
Baseus Follower Magnetic Auto Locator (Domestic Exquisite Edition -1200mAh- Permanent Free) Black
2.000 ден.
Baterija Samsung G900 Galaxy S5/S5 NEO HQ
700 ден.
Futrola Huawei Y6 2017/Y5 2017 Teracell Skin transparent
200 ден.
Bluetooth Player REMAX HIFI RP2 black
2.000 ден.
Sport Action Camera EKEN H9R black 4K
4.000 ден.
Ekran Samsung A505F/ A50 komplet Black full org
5.500 ден.
DVR HD-SDI EN-5308 8CH 1080p
7.500 ден.
NVR CK-PB9108P (8-Channel H.264 HD NVR)
5.500 ден.