Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Air Mouse W1

Цена
1.700 ден. /парче
Опис

 

*2.4G Wireless Mouse, USB Receiver & Plug and Play

*Anti-Shake Algorithm & Somatic Games

*360 Degree Non-Directional Remote Control & Adjust Air Mouse Speed

*Automatic Sleep reduces Power Consumption

*Up to 10 meters Transmission Distance

*Low Battery Indicator & Led Status Indication

Specifications:

- USB: USB 2.0

Charging Input Voltage: 5V

Key Number: 45 Keys (Keyboard)

Working Temperature: -20?~65?

Battery Type: 300mah, 3.7 V Built-in Lithium Battery

Remote Control Distance: 10 Meters

Support System: Windows/Android/Mac OS/Linux

- Devices: PC, Smart TV, Set Top Box, Network Media Player, Tablet & Game player etc.


Package List:
1 * Air Mouse Keyboard
1 * USB Receiver
1 * USB Charging Cable
1 * User Manual
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin Huawei Honor 8X Matte black
200 ден.
Zvucnik Bluetooth X7 Grey
1.100 ден.
Polnac 220V iPhone+USB port Teracell Plus 2A TC-2AI
300 ден.
Zadno kapace Samsung A3 2016/A310 black
420 ден.
Slusalki Apple iPhone 5/5S/6/6S
500 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 white
250 ден.
Tempered glass Universal Tablet 10" (25.3 x 14.4 cm)
200 ден.
Futrola Baseus Comfortable iPhone X/ iPhone XS Black
400 ден.
Polnac 12V/24V PRODA YUSS PD-C01 2USB 2.1A Black
350 ден.