Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Adapter za napojuvanje 3V-12V 3A so 6 konektori

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik iPhone 5
300 ден.
Ekran iPhone 6 PLUS komplet black
1.300 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Ekran za laptop 15.6" LTN156AT37/NT156WHM 30pin Slim
3.700 ден.
Kalaj zica so pasta 0,3mm HX-T100
350 ден.
Kabel 3.5mm Male to Female 1.5m
50 ден.
Drzac za vo kola za Tablet
450 ден.
Kabel za napojuvanje 2 pin 10A
120 ден.