Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)

Цена
500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

...Fletkabel Ericsson W995.
900 ден.
Konektor za polnenje Sony Xperia M C1905
600 ден.
FM transmiter za vo kola Teracell so IC TK200
400 ден.
Baterija iPhone 6 plus HQ
1.320 ден.
...Fletkabel Ericsson T715
720 ден.
Napojuvanje TK-01 12V 5A
800 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
...Konektor za polnenje iPhone 3G so flet
750 ден.
Fletkabel Samsung C300
400 ден.