Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново

КАТЕГОРИИ

Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

НОВИ ПРОИЗВОДИ

Мрежна опрема
Мултимедија
Футроли
За Полнење
Samsung
Alcatel
Тачскринови

НАЈПРОДАВАНИ ЗА ИЗМИНАТАВА НЕДЕЛА

Konektor za polnenje Samsung J1/J100/J3 2016/J310/J320/J5/J500/ J330/ J530/ J730 800 ден.
Tempered glass za iPhone 6 100 ден.
Tempered glass za Samsung A71/ A715F/ A90/ A80 100 ден.
Tempered glass za iPhone 8/ iPhone 7 4.7" 100 ден.

Konektor za polnenje Samsung G920/S6/G925/S6 edge 800 ден.
Konektor za polnenje Alcatel OT6030 /4030/5020/6036/6037/6050 600 ден.
Konektor za polnenje Huawei P8/P8 lite 600 ден.
Web kamera S4 so mikrofon black/red 800 ден.

МЕГАМОБИЛ ПРЕПОРАЧУВА

Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија
Таблети и галантерија